Avers SIMLIFT
[AR-SIMLIFT]
957,60€
s DPH
792,00€
s DPH

Univerzálny nastaviteľný závesný elektrický výsuvný výťah - stojan pre projektory. Stropná montáž, elektrické ovládanie. Vhodné pre zabudovanie projektora do podhľadu.

Špecifické držiaky projektorov vybavené elektromotorom a zaklápacím krytom. Vysúvacie držiaky sa používajú v prípadoch, kedy nie je možné použiť štandardné držiaky. Ideálne sú do znížených stropov. Projektor je umiestnený nad krytom, po zapnutí projektora sa projektor vysunie zo stropu. Spodnú dosku je možné osadiť z rovnakého materiálu ako je strop - sadrokartón, akustický strop, drevo a podobne.

Charakteristika:
Spoľahlivý univerzálny držiak na projektor so 4 pevnými ramenami
Tichý tubulárny motor s 5-ročnou zárukou
Ovládanie dodávaným nástenným prepínačom
Jemné doladenie horného a spodného koncového dorazu
Vodiaca pohyblivá reťaz pre osadenie káblov
Hmotnosť projektora - 15 kg
Pracovný rozsah do 850 mm
Celková výška v hornej pozícii 120 mm
Rozmery výťahu (bez projektora) 575x565 mm
Rozsah fixných otvorov pre projektor 360x380 mm

Voliteľné príslušenstvo:
IR diaľkové ovládanie (ALFA-IR)
Rádiové diaľkové ovládanie (ALFA RADIO, ALFA TRIGGER, ALFA TRIGGER WIRELESS, BETA TRIGGER)

Firma Avers je európskym výrobcom, ktorý ponúka kvalitné projekčné premietacie a prezentačné plochy určené pre rôzne aplikácie. V ich ponuke nájdete projekčné plátna, projekčné plochy, prezentačné plochy, premietacie plátna, premietacie plochy, elektrické plátna, motorové plátna, motorické plátna, stojanové plátna, statívové plátna, prenosné plátna, rámové plátna, matnice, držiaky projektorov, statívy pre projektory, projekčný nábytok stolíky pre projektory... Oprávnené reklamácie sú riešené výmenou za nový produkt.