Avers Contour 24-14 MW 16:9
[AR-CN9030]
1.485,60€
s DPH

240x135cm, 16:9, najpoužívanejší povrch Matt White, elektricky ovládané motorické plátno s tichým tubulárnym motorom, montáž do podhľadu, modulárny dizajn, ľahká montáž, pozorovací uhol 150, hrúbka plátna 0.35mm, koeficient odrazivosti 1, vodou umývateľný povrch, kovové puzdro pre mechanizmus, možnosť zmeny farby krytu, prepínač na stenu v balení.

Séria kvalitných zabudovateľných elektricky ovládaných projekčných plátien. Vďaka inštalácii do podhľadu tubus plátna nepôsobí v pristore rušivo a poskytuje minimalistický dizajn aj pre architektonicky náročné priestory. Plátno je vysúvané z úzkej štrbiny v kryte priamo zo stropu. Precízny a robustný kovový tubus s úchytmi pre strop alebo na podhľadovú konštrukciu. Modulárny dizajn pre jednoduchú inštaláciu s osadením kovovej konštrukcie a plátna do pripraveného otvoru v podhľade. Kryt plátna so štrbinou je štandardne bielej farby s možnosťou úpravy farby podľa vzorkovníka RAL. Jednoduché osadenie stropného krytu pomocou magnetov na konštrukciu plátna. Tubulárny výkonný elektrický motor s päťročnou zárukou. Automatické koncové dorazy pre polohovanie plátna. Ovládanie pomocou trojpolohového 220V prepínača v balení, alebo voliteľného diaľkového ovládača s možnosťou elektronického nástenného prepínača, možnosť riadenia projektorom alebo centrálnym riadiacim systémom.

V ponuke sú povrchy White Ice g=1.2, Matt White g=1.0, Matt White P zo zvýšenou hrúbkou 0.7mm, Matt Grey g=0.8, ALR g=0.62, alebo povrch pre spätnú projekciu New Coral g=3.2. Dostupné formáty projekčnej plochy 1:1, 4:3, 16:9, 16:10 bez okrajov alebo s čiernym pásikom po obvode - Black Borders (BB) alebo s čiernym okrajom a čiernym vrchom Black Borders + Black Top (BT). BB sú pre formáty 4:3, 16:9, 16:10 s povrchom Matt White, Matt Grey, White Ice. BT je pre formát 16:9 a povrch Matt White a Matt Grey. Na vyžiadanie je možné vytvoriť formát plátna s požadovanými neštandardnými rozmermi a rámovaním.
Štandardne dostupné šírky plátna sú od 180cm do 400cm

Vyžiadajte si cenu pre plátno s čiernym okrajom, alebo čiernym okrajom a vrchom.
Verzia s napínaním plátna - Tension, dostupná len s čiernym okrajom alebo okrajom a vrchom
Je možná farebná úprava stropného krytu podľa vzorkovníka RAL
Možnosť zákazkovej potlače plátna na čierny okraj - napríklad firemné logo, názov inštitúcie a podobne.
Plátno je certifikované pre bezpečné a bezproblémové používanie v krajinách EU. Má všetky potrebné certifikáty vzhľadom na pripájanie na 230V rozvody a používanie z hľadiska požiarnej bezpečnosti. Prípadný servis je riešený door-to-door.

Inštalačný manuál pre prípravu podhľadu - sadrokartón, kazetový strop a podobne, vám zašleme na vyžiadanie.